Matematika na VŠ

Riešené príklady

Riešené príklady z vysokoškolskej matematiky

Keďže doučujem už cez 20 rokov, mám prepočítaných stovky príkladov. Sú z rôznych tém a rozhodla som sa ich postupne zverejniť. Kľudne ich využite, ak sa Vám zídu. Priebežne budem dopĺňať. Takže najistejšia cesta, ako nezmeškať pridanie nových, je prihlásenia do newslettera .

Nech sa páči, kľudne si ich stiahnite. Ak Vám nejaké konkrétne chýbajú, dajte mi vedieť , možno ich medzi svojimi materiálmi vyhrabem.

Neurčité integrály - Zobraziť

 

Všetky materiály budú priebežne aktualizované. Aj ďalšie doplnené postupne ako to budem spracovávať, prípadne riešiť na doučovaní. Nezmeškajte pridanie ďalších príkladov a prihláste sa na odber do emailu. Zaručene ich budete mať medzi prvými. ---> Zaistiť čerstvé správy alebo sa šupnite do mojej facebookovej skupiny .

Ale doučko si môžete objednať aj teraz. Zvládam nielen integrály a nielen v slovenskom jazyku. Sem-tam sa vyskytnú aj študenti z Moskvy, Paríža, či Viedne. Zatiaľ Slováci. :) Zadania v anglickom, ruskom, či nemeckom jazyku čítať viem, ale vysvetľujem len po slovensky. Jednoducho, efektívne, polopate.
Stačí zavolať alebo napísať. ---> Objednať termín