Súkromná učiteľka

matematiky, štatistiky, operačnej analýzy, angličtiny

Ak by ste chceli vedieť čosi o mne

učenie sa s prvákom

Ako učiteľka ..

Keď som v šiestich rokoch zasadla do školských lavíc, vedela som, že chcem byť učiteľkou matematiky. Prvýkrát som oficiálne doučovala na gymnáziu: kamarátku na prijímačky na výšku a prepadajúceho suseda. :) Takže prax začala pred 23 rokmi.
Doučujem v podstate stále. Od doučovania po rodine a po známosti som počas výšky prešla na doučovanie ako prácu. Keďže niektorým nemal kto poradiť, doštudovala som si aj deskriptívnu geometriu, operačnú analýzu, teóriu grafov, štatistiku a učím aj tie.

Časom sa k tomu pridala štatistika. Spočiatku známi chodili s požiadavkou na sformátovanie práce, časom chceli aj pomôcť s grafmi, prišiel boom štatistiky a málokto jej rozumel. Tak som sa pustila študovať a zistila, že táto oblasť mi sadne. Fascinuje ma pracovať s číslami a nachádzať súvislosti. Tabuľky, grafy, ale taktiež tzv. "vyššia štatistika", teda overovanie hypotéz je pre mňa vcelku jednoduché.

Taktiež ma baví písať - zatiaľ po slovensky, ale časom snáď aj po anglicky. Aktuálne oprašujem vedomosti z angličtiny, ktoré boli kedysi skvelé, ale rokmi pasívneho používania (len čítanie materiálov na nete) sa dosť oslabili. Teraz intenzívne opäť študujem.

Ako web..

Ťažko sa to pomenúva. Dnes je pomaly každý online marketér, čo vie poslať email. Je pravda, že som posledný polrok dosť výrazne "nakukla" do sveta webdizajnu a online marketingu. Začalo to prácou na pozícii projektového manažéra, do ktorej som nastúpila ako nováčik. Čoskoro som ale prekročila očakávania na vedomosti a rozhodla ísť vlastnou cestou.
Opätovne kódim v HTML a CSS, trénujem copywritting a analyzujem dáta z GA. A hlavne veľa študujem - webdizajn, UX dizajn, bussiness analysis a tieto špecialitky.

Ako mama ..

Ako mama som sa veľa naučila a učím sa neustále. Mám 4 deti a konečne sú všetky školopovinné. :D Čo znamená, že už sa môžem venovať práci trochu viac, hoci vždy je niečo, čo mi odoberie kus energie. Najmä cukrovka môjho syna. Cvičí ma to dostatočne, najmä v toľko proklamovanej "work and family balance". Neustále sa čosi učím, hľadám a teším sa, že žijem.
Ak Vás náhodou zaujíma môj profesný profil, môžete mrknúť na LinkedIn.

Ak sa chcete čokoľvek opýtať, môžete ma osloviť telefonicky na +421 904 459 555, emailom na educa.namestovo@gmail.com alebo cez formulár. Poteším sa, keď mi napíšete. :)