Špecialista na matematiku a štatistiku

So mnou v matematike uspejete a dotazníky budete mať skvele spracované

Ja, Dana Kozáková

Doučujem

Všetky témy z matematiky vysvetľujem s veľkou vášňou. Vediem deti a študentov k používaniu sedliackého rozumu, lebo ten je podľa mňa matematike vlastný. Neučím neefektívne precvičovanie vzorčekov a pravidielok, ktoré aj tak za polrok zabudnete.
Spôsob, akým vysvetľujem, prispôsobujem žiakovi. Niekto lepšie rozumie náčrtom, schémam, obrázkom, iný myslí viac v pojmoch, štruktúrach. Niekto má zvládnuté základy a chce ísť do tajov matematiky hlbšie. Iný sa zasekol už pred rokmi a odvtedy sa bifľuje len postupy a zmysel mu čoraz viac uniká.
Na doučovaniach objavujeme, kde sa žiak stratil, prestal matematike rozumieť a skúšame doplniť, čo z minulých rokov chýba.

Štatisticky spracúvam dotazníky

Popritom spracúvam dotazníky. Štatistické metódy mám v malíčku a dolovanie v číslach je moja vášeň. Skontrolujem, opravím, doplním vo výskumnom projekte všetko, čo tam má byť. A potom už spúšťam príslušné štatistické testy, vyhodnocujem, interpretujem.

Ako to bolo, je a bude.. ?

Iní o mne ..

Hoci doučovaniu a štatistike sa venujem viac ako desiatku rokov a väčšinu klientov som získala na základe odporúčaní, nezbierala som referencie. Za všetky len jedna, veľmi milá, ktorá rozhodne potešila, zahriala srdce..
Kvety ako poďakovanie za spoločné hodiny doučovania, ktoré viedli k absolútnemu úspechu - 100% na Monitore.

Dana Kozáková

Keď už viete o mne všetko

Ta ket už o mňe šicko znace (i to, že som vihodňarka), ta co teraz?

A keď nič z toho, tak aspoň si doprajte objatie a majte pekný deň.