Domáce úlohy s prvákom

druhákom, tretiakom, či štvrtákom

Čítanie, písanie, počítanie ...

učenie sa s prvákom

Pravidelnosť a trpezlivosť je základ

Pre prváčika je veľmi dôležité, aby sa učil pravidelne. Každý deň prečítať kúsok textu, každý deň precvičiť rúčku pri písaní, či spoznávať a precvičovať číselká. Detský organizmus sa rýchlo vyčerpá a príliš dlhé, no nepravidelné učenie nevedie k úspechu.

Pre mnohých rodičov je prvý ročník dieťaťa náročným obdobím. Ak nemôžete sami dieťaťu zabezpečiť kvalitné, trpezlivé a pravidelné venovanie sa domácim úlohám, môžete sa obrátiť na mňa. Viem Vám pomôcť príležitostne, aj dlhodobo.

Máte záujem alebo sa chcete niečo opýtať? Neváhajte ma osloviť.
Chcem sa opýtať

Každé dieťa má iné potreby

Učila a učím sa už s vlastným štvrtým prvákom. A môžem povedať, že každé dieťa je jedinečné. Niečo mu ide hravo a niečo je zasa príliš ťažké. S dcérou sa bojovali s dyslexiou, ktorá ju sprevádza dodnes. Avšak zvládli sme to veľmi dobre, najmä vďaka špeciálnym technikám a trpezlivému cvičeniu - len 15 - 20 minút naraz, zato však veľmi pravidelne.

Ďalšie dieťa vytrénovalo moju trpezlivosť pri písaní. Jemná motorika nie je výsadou každého dieťaťa, opäť je však potrebná trpezlivosť a pravidelnosť a dá sa zvládnuť.

Ak si myslíte, že práve pravidelnosť, odbornosť a trpezlivosť Vám pre Vaše dieťa chýba, spokojme sa obráťte na mňa. Pracujem s deťmi tak, aby sa zlepšovali, dopĺňam úlohy v prípade potreby. Ovládam špeciálne techniky na nácvik čítania, aby dieťa text nielen prečítalo, ale mu aj dobre rozumelo.

Máte záujem alebo sa chcete niečo opýtať? Spokojne ma oslovte.
Chcem sa opýtať

učenie sa s prvákom

Cenník služieb

Tuto sluzbu aktualne neposkytujem

 

Ak sa chcete čokoľvek opýtať, môžete ma osloviť telefonicky na +421 904 459 555, emailom na educa.namestovo@gmail.com alebo cez formulár.