Agličtina pre žiakov ZŠ

Gramatika, slovíčka, konverzácia

Doučovanie angličtiny, gramatika, konverzácia, slovíčka

Doučovanie a konverzácia v angličtine

Vedieť angličtinu je dnes nevyhnutnou gramotnosťou a určite aj bude. V škole sa ju deti častokrát učia vo veľkých skupinách a zriedkakedy dostanú priestor zlepšovať si svoje komunikačné zručnosti. Častokrát je latka v škole nastavená nízko kvôli ostatným deťom alebo slabšej kompetencii jazykára. Naše deti sa učia angličtinu nielen v triede, ale aj v jazykovej škole. Doma sa s nimi pravidelne učievam.

Na základe mojich skúseností z kurzov, ale aj individuálneho doučovania, preferujem prácu s textom a jeho interpretáciu. Takýmto spôsobom sa človek najlepšie naučí slová a pojmy, tak ako ich používajú rodení Angličania. Následne si upevníme slovné spojenia (doslova sa ich treba naučiť a opakovať), aby to z človeka priam vypadlo, keď sa chce vyjadriť. Ak treba, popritom vysvetlím gramatiku. Dobré je precvičiť si to následne prekladmi a finálom je konverzácia na tému, prípadne prerozprávanie článku.
Ak chcete, aby Vaše dieťa nielen prinášalo dobré známky z angličtiny, ale ju skutočne aj ovládalo , zabezpečte mu pravidelné individuálne hodiny. Napríklad aj u mňa.

Mám záujem

Cenník služieb

 

osobne
10 €
jednorazovo
  • cena za 60 minút
  • doučovanie angličtiny
    v Námestove
  • platba po hodine

 

Ak sa chcete čokoľvek opýtať, môžete ma osloviť telefonicky alebo cez email tu.